O nas

Firmę MIDA tworzą ludzie z dużym doświadczeniem. Kierowcy współpracujący z nami mają pewność, że ich sprawy są priorytetem. Pasażerom dajemy pewność, że nasi kierowcy świadczą usługę na najwyższym poziomie, pracując na dobrym sprzęcie. Wspólnie o to dbamy. Współpracując z nami masz pewność, że jesteś obsługiwany przez fachowców w swojej dziedzinie. My zajmujemy się serwisem pojazdów, na których pracujesz, my zajmujemy się Twoimi rozliczeniami, podatkami etc. Ty jeździsz i zarabiasz, my zajmujemy się resztą!

Julia

Odpowiedzialna za rekrutację i koordynowanie w języku Polskim, Ukraińskim, Rosyjskim. Wsparcie i wdrażanie nowych pracowników.

Andrzej

Kreatywność we własnej osobie. Ma tysiąc pomysłów na minutę. Ceni w pracy prawdomówność, punktualność i kulturę osobistą. Znajduje wyjście z każdej sytuacji.

Sylwia

Sporządza dokumenty i dba o obieg dokumentów w firmie.

Arkadiusz

Zarządzanie flotą ma we krwi. Nie zna słowa "nie da się". Szkoli, wdraża i koordynuje pracę kierowców. Ceni sobie sumienność, uczciwość i punktualność.

Zbigniew

Kulturalny i elokwentny. Pomocny w każdej sytuacji. Dokładnie i szczegółowo przeprowadza szkolenia i wdrożenia kierowców.

Anna

Rozliczenia kierowców. Szczegółowość i skrupulatność to jej specjalność.

Maciej

Człowiek do zadań specjalnych.

Marcin

Kierowca i serwisant w jednej osobie. Zabawia rozmową każdą napotkaną osobę.

Daniel

Energiczna osoba z poczuciem humoru. Zajmuję się szkoleniem kierowców. W pracy stawia na kulturę osobistą, czystość oraz bezpieczeństwo.

Mateusz

Ceni sobie elastyczny grafik i wygodę pracy na nowoczesnych samochodach. Szkoląc kierowców zwraca uwagę na ekonomiczną jazdę.

Piotr

Doświadczony kierowca zawodowy, od 15 lat w przewozach międzynarodowych. Komunikatywny, uczynny, szybki i zapewnia bezpieczeństwo w trakcie przejazdu. Na co dzień obsługuje firmowe transfery VIP z lotnisk.

Marcin

Nasz firmowy detailer. Spełnia swoją pasję zajmując się naszymi autami i je dopieszczając tak, aby każdy klient podróżował w komfortowych warunkach.

Kamil

Weryfikuje pojazdy przed zakupem. Sprawdza samochody pod kątem technicznym. Jego uwadze nie umknie żaden szczegół.

Mikołaj

Rekrutuje, koordynuje i wdraża kierowców z całej Polski. Odpowiedzialny za relacje biznesowe. Człowiek w ciągłym kontakcie.

Małgorzata

Nadzoruje i koordynuje pracę kierowców. Odpowiedzialna za kontakt z mediami.

Daniel

Koordynuje pracę zespołu. Duże doświadczenie w transporcie. Posiada Certyfikaty Kompetencji Zawodowych na przewóz osób i rzeczy.